Kontakt z nami:
+48 603 456 564

Modele shpiash

20.02.2019 (13:44): Shitet Apartament 2 + 1 Tek Zona e liqenit te Thate, nje nga Zonat me ajerin me te fresket dhe me te paster ne kryeqytet. Apartamenti ndodhet ne pallat te ri me ashensori perbere nga 5 Ambiente, 2dhoma gjumi, ambient… Lexo detajet.. . Shitet 2 + 1 Bosh (50 Metra te Eleonora) | pallat i ri | de l`ashensor | orientim l-p | strukture e rregullt | | 2 dhoma gjumi | 2 tualete | Mure me pout gipsi | hapsire e Madhe | ndricim shume i mire natyral | Drita… Lexo detajet.. . : SKINHEAD TRADITIONNEL BOUCLE BELT GOLD EDITION:… 20.02.2019 (13:16): Tek kompleksi kika 1, shitet Apartament 2 + 1, me planimetri te rregullt dhe CMIM Real. Apartamenti ndodhet ne nje Kompleks cilesor dhe te mireadministruar, je pajisur njekohesisht me ashensor dhe mundesi parkimi… Lexo detajet.. . Apartamenti eshte i pozicionuar ne Zonen e unazes se re, Prane bar oslos.

ndodhet ne Katin e 8 Banim dhe ka siperfaqe totale prej 102 m2. Apartamenti ka nje orientim shume te mire lindje dhe disponon dokumentaci… Lexo detajet.. Shitet 1 + 1 (60 m2) Tek RR. bardhyl | mundesi parkimi ne zone | planimetri e rregullt | ndricim shume i mire natyral | shtruar me pllake cilesore | dritare Dopio xham-izolim Akustik-fr | lagje e CETQ | tualet m… Lexo detajet.. 20.02.2019 (13:37): Shitet apartament 3 + 1 te Zogu Zi me SIP 132 m2, ka nje organizim shume te rregullt te ambienteve, ne Dhome ndenje, Ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare, 2 ballkone, orientim jug-perendim, dispon… Lexo detajet.. Prane 21 dhjetorit shitet apartament Fantastik 3 + 1 + 2, tersisht je mobiluar! mundesi ideale per nje Jese cilesore, te CETQ dhe komoditet maksimal.KY apartament ndodhet ne Katin e 2 te nje ndertimi te ri, me dy… Detajet Lexo…..

Мой друг-пингвин Игорь, а кто Ваle? 👇💚. … Eh lapin ni, KJP Ada KJP XDE.. 🐇🐰🐇🐰🐇.. 📸… Shitet apartament 1 + 1 me siperfaqe 87m2 Apartamenti ndodhet ne nje nga Zonat me te kerkuara dhe te Mira te du même nom dhe eshte ne nje gjendje shume te mire, me nje pamje fantastike per nga Qendra e qytetit dhe… Lexo detajet.. 20.02.2019 (13:41): Shitet Apartament 2 + 1 te Rruga e Elbasanit, afër shkollës së baletit.